Preskočiť na obsah
FRISIANA PLUS SK

Ubytovanie a stravovanie

FRISIANA PLUS SK s.r.o.

Reštauračné činnosti

Sídlo
Levice
Od roku
2018
IČO
51 222 621

FRISIANA PLUS SK

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Okružná 25, 934 01 Levice
Na trhu od
1. januára 2018
IČO
51 222 621
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 56.11)
Reštauračné činnosti

Firma v číslach

8
rokov na trhu
2018
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O firme

Spoznajte FRISIANA PLUS SK

FRISIANA PLUS SK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Okružná 25, 934 01 Levice. Zapísaná je od 1. januára 2018 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Reštauračné činnosti“ (56.11). Predmet činnosti tvorí 1 položka, napríklad poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu….

Základné údaje

Obchodné meno
FRISIANA PLUS SK s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
51 222 621
DIČ
2120653491
Dátum vzniku
1. januára 2018
Sídlo
Okružná 25, 934 01 Levice
Obchodný register
Okresný súd Nitra, oddiel Sro, vložka č. 44506/N
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 56.11)
Reštauračné činnosti

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa FRISIANA PLUS SK zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli FRISIANA PLUS SK s.r.o.?

Sídlo je na adrese Okružná 25, 934 01 Levice.

Čím sa FRISIANA PLUS SK s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Reštauračné činnosti“ (56.11). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu….

Aké je IČO – FRISIANA PLUS SK s.r.o.?

IČO je 51 222 621, DIČ 2120653491.

Kedy vznikla FRISIANA PLUS SK s.r.o.?

Vznik: 1. januára 2018. Na trhu pôsobí 8 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Okružná 25 934 01 Levice

Registrový súd: Okresný súd Nitra

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre FRISIANA PLUS SK s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese frisiana-plus-sk.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.